Vážení zákazníci,
naša spoločnosť vyvinula a certifikovala riešenie pre eKASA s obchodným názvom „taxISdrv“, ktoré môže byť implementované do nadradených informačných systémov - softvérových riešení od tretích strán, pre vybrané operačné systémy (Microsoft Windows, Linux, Android).
V prípade, ak používate softvér, ktorý je kompatibilný s taxISdrv, máte možnosť si u nás tasISdrv objednať. TaxISdrv využíva chránené dátové úložisko s kapacitou až 16 GB, s USB pripojením do počítača a sériovým pripojením do tlačiarne.

Základné požiadavky pre úspešnú implementáciu taxISdrv

 1. kompatibilný softvér s riešením taxISdrv

  1. uistite sa, že Váš dodávateľ softvéru podporuje taxISdrv a či Vaša verzia softvéru už toto riešenie podporuje, alebo bude nevyhnutné vykonať aktualizáciu Vášho softvéru

 2. kompatibilnú pokladničnú tlačiareň

  1. overte prosím, či Vaša pokladničná tlačiareň je, alebo bude podporovaná pre eKASU s taxISdrv. Podporované sú najviac používané pokladničné tlačiarne a to najmä:

   • EPSON TM 88IV, V, VI

   • Bixolon SRP 350 II, III

   • Elcom EFOX RP80

  2. podpora tlačiarní sa neustále rozširuje, ak ste vami používaný model v zozname kompatibilných tlačiarní nenašli, kontaktujte nás, či je možné Váš model tlačiarne použiť (môžeme taxISdrv na Vašej sériovej termo-tlačiarni bezplatne otestovať)

   • ihličkové tlačiarne nie sú podporované

  3. v prípade, ak je Vaša tlačiareň podporovaná, overte, či má tlačiareň k dispozícii sériový port (RS232 - 9 pin alebo 25 pin). Niektoré doteraz používané fiskálne moduly sa priamo pripájali na zbernicu tlačiarne, t.j. po vybratí pôvodného fiskálneho modulu bude potrebné tento sériový port obstarať

  1. v prípade, ak Vaša tlačiareň nie je podporovaná, musíte si obstarať nové tlačiarne. Nové tlačiarne Vám vieme ponúknuť v zaujímavých cenách.

 1. kódy k pokladnici e-kasa klient

  1. je potrebné požiadať finančnú správu pre prístupové kódy k eKASA, t.j. vyplniť na stránke finančnej správy Žiadosť o pridelenie kódu pokladnice e-kasa klient, na základe ktorej vám budú pridelené kódy k Vašim on-line registračným pokladniciam.

Ako postupovať pre obstaranie riešenia:

 1. Kontaktujte našu infolinku +421 2 57202010

  1. ak je k dispozícii podpora pre Vami používaný softvér, prosím kontaktuje nás pre objednanie zariadení, prípadne pre objednanie fyzickej inštalácie na tel. čísle: +421 2 57202010, (v rámci bežných pracovných dní PO-PIA od 8.00 - 16.30 hod.), kde Vám poskytneme bližšie informácie o:

   • našich riešeniach

   • aktuálnych skladových zásobách

   • dostupnosti technikov

   • možnosti využitia služby servisnej organizácie, ktorá Vám bude následne k dispozícii pre prípadne riešenie Vašich požiadaviek

 2. Kontaktujte infolinku Vášho dodávateľa softvéru

  1. v prípade, ak ste sa dohodli na inštalácii na prevádzke s technikom, bude inštalácia vykonaná v dohodnutom dátume a čase. Je nevyhnutné, aby ste boli zároveň v rovnaký deň a konkrétnu hodinu dohodnutí aj s Vaším poskytovateľom softvéru, aby ste/sme spoločne inštaláciu dokončili nastavením Vášho softvéru pre eKASU a túto inštaláciu vyskúšaliV prípade záujmu o taxISdrv,
alebo v prípade akýchkoľvek otázok nás
prosím kontaktujte na: +421 902 960 009